Hoop & Loop Wandeling
Op zaterdag 16 mei organiseert het Radboud Oncologie Fonds de Hoop & Loop Wandeling. Een tocht in de vroege ochtend, vol licht en betekenis. Met Hoop & Loop komen wij samen in beweging.
Kies jouw afstand
Je start tussen 06.00 en 08.00 uur. Vroeg, omdat we samen de dag inlopen naar het licht. Je kiest een route van 5, 10 of 15 kilometer. Zo is er altijd een afstand die bij je past. Deelname kost 25 euro. Daarvoor krijg je koffie bij de start. Ook ontvang je een lichtje om onderweg op een bijzondere plek aan te steken. En bij de finish staat er een ontbijt voor je klaar.
Doe je mee?
Maak dan jouw eigen actiepagina aan via www.hoopenloop.nl. Vraag vrienden, familie en collega’s om jou te sponsoren.
Met je actie steun je onderzoek naar kanker in Radboudumc. Trek je wandelschoenen aan en neem iemand mee. Voor wie loop jij mee om hoop zichtbaar te maken?
Datum: Zaterdag 16 mei
Locatie: Radboudumc en omgeving







